Detaylı Bilgi İçin : 0532 602 1033 ÇALIŞMA SAATLERİMİZ HAFTA İÇİ 10:00-16:00 ARASINDADIR.

SleepGuard™ Pahalı Gerçekten İşe Yarıyormu?

SleepGuard™ kanıtlanmış bir çözümdür.Dünya genelinde kullanan her 100 kişiden 90'ında işe yaradığı kanıtlanmıştır.Yeter ki ürünü doğru kullanın.Ürün EMG (elektromiyografi=sinir ve kasların elektriksel sinyallerinin tespiti) sistemiyle çalışmaktadır.İleri derece teknoloji ve son derece hassas ekipmanlar yardımıyla kullanılan bu sistemin üzerinizde taşıyabileceğiniz bir sisteme indirgenmesi elbette maliyetli bir iştir. Ayrıca bir ürünün değeri sağladığı faydalara göre değişkenlik gösterir.Bu ürün eğer işe yararsa hayatınıza katacağı değer paha biçilemez.

SleepGuard™ Nasıl Çalışır?

SleepGuard™ kafanın yaydığı küçük elektrik sinyallerini okuyarak uykuda iken çenenizi sıktığınız anda size bir uyarı sesi göndererek sizi uyarır.Bu sesin beyindeki karşılığını doğru kodladığınız sürece beyin derhal çeneyi gevşeterek rahatlamanızı sağlayacaktır.

SleepGuard™ İle Kaç Günde Tedavi Olurum?

Bazı hastalar doğru kullanıma bağlı olarak çok kısa sürede tedavi olurlar.Hatta 3-4 günde tedavi olan hasta sayısı çoktur.Farkı görmeniz kademeli olarak 10 gün kadar sürebilir.Her sabah dijital göstergeyle sıkma sayınızı ve süresini kontrol ederek tedavi sürenizi takip edebilirsiniz.Bilinçaltlarını uykuda iken doğru cevap vermesi için iyi eğiten hastalar bir hafta içinde yüzde 80 oranında iyileştiklerini müşahade edeceklerdir.

Hastalığımın Şiddeti Hangi Derecededir?

Gecelik çene sıkma sayısı 10 ve sıkma süresi 30 saniyenin altında olanlar normal hasta,Bunun üzerinde ki sayı ve sürelerde olan hastalar ağır hastalar olarak tanımlanır.

SleepGuard™ Hangi Hastalıkları Tedavi Eder?

SleepGuard™ Bruksizmin neden olduğu başta kronik baş ağrısı,çene ağrısı,migren ağrısı,sinüs ağrısı,kulak ağrısı,çene ağrısı boyun ve sırt ağrısı gibi hastalıkları tedavi eder.Böylece hayatınızı geri alabilir siniz.

SleepGuard™ Ne Kadar Kullanmam Gerekiyor.

Diğer bütün alışkanlıklarınız gibi gece çenenizi sıkmanız bir alışkanlık haline geldiği için bu alışkanlık beyinde yer etmiştir.Bir kişinin bir alışkanlığı değiştirme veya yerine yenisini oturtma süresi,bilinçaltını ve zihnini eğitebilme süresi ile doğru orantılıdır.En iyi durumlarda 3 günde yüzde 95 sonuç alanlar olmuştur.Bazıları ise 6 ay kullanımdan sonra hastalıktan tamamen kurtulduğunu söylemektedir.

SleepGuard™ Bütün Gün Kullanabilir miyim?

SleepGuard kafa bandını bütün gün kullanabilirsiniz.Bazı hastalar hem gece hem gündüz farkında olmadan çenelerini sıkıyorlar.Dolayısıyla bu tip hastaların ürünü gündüz de kullanmaları faydalı olabilir.

SleepGuard™ Her Gece Kullanmam Gerekirmi?

Bizim tavsiyemiz ürünü her gün 5-10 dakikalık alıştırmalar yaparak 2 ay boyunca sürekli olarak kullanmanızdır.

Uyku Partnerim Sesten Rahatsız Olacakmı?

Çoğu kullanıcı bu konuda herhangi bir şikayet bildirmemiştir.Nadiren de olsa böyle şikayetler vardır.Ancak gıcırdatılan diş sesinden daha kötü etkilenmeyeceklerinin garantisini verebiliriz.Cihazın ses kontrolü mükemmel bir şekilde tasarlanmış olup sessiz ve gizli bir şekilde sizi uyaracaktır.

Uykumu Bozacakmı?

Önerilen gündüz pratiğini yaptıktan sonra uykunuz bozulmadan beyniniz sese yanıt verip çenenizi sıkmayı bırakacaktır.Sadece çenenizi sıktığınız anda devreye girip sizi uyaracaktır.REM uykusununa geçiş yaptığınız zaman zaten çenenizi sıkmayacağınız için herhangi bir ses duymazsınız.

Bruksizm Uyku Apnesinden Kaynaklıysa Nasıl Olacak?

Uyku apnesi(solunum yolunun kısmen veya tamamen kapanması) hastasıysanız büyük ihtimalle bir CPAP makinesi kullanıyorsunuzdur.Ürünü bu cihazla birlikte çok rahat bir şekilde kullanabilir siniz.

Derin Uykum Varsa Ne Olacak?

Ne kadar derin uyursanız uyuyun beyninizin cihazın sesini duymaması mümkün değildir.Tavsiye edilen gündüz eğitimini yaptığınız sürece beyniniz çeneyi sıkıştırmayı bırakacaktır.

SleepGuard™ ve Yan Ürünlerin Kullanım Süreleri ne Kadardır.

Değiştirilebilir kafa bandı 6-12 ay,Değiştirilebilir sensör pedleri 2-6 ay,Jel pedleri 3-7 kez,Piller 8 saatlik bir uyku için yaklaşık 40 gün kullanılabilir.